آغاز ثبت نام دوره آموزشی ITIL4 Practice Manager

آموزش‌های حوزه تحول فناوری اطلاعات IT Transformation

لطفاً منتظر بمانید، ویدیو در حال بارگذاری میباشد

در دنیای امروز که تحول دیجیتال اهمیت و تأثیر فناوری اطلاعات را بر کسب و کار سازمان‌ها و جهت‌گیری‌های آن ها بیش از پیش نمایان ساخته‌ است، خدمات فناوری‌ اطلاعات و مدیریت و حاکمیت آن به گونه‌ای که منجر به ایجاد ارزش برای کسب وکار سازمان‌ها شود، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تحول فناوری اطلاعات در عصر دیجیتال با توجه به تغییرات سریع تکنولوژی و نیازمندی های متنوع کسب و کار، بسیار ضروری است و سازمان ها می بایست علاوه بر توانمندسازی فناوری اطلاعات در حوزه زیرساخت، فرایند و خدمات، همسویی اهداف فناوری اطلاعات و اهداف کسب و کاری را نیز از طریق IT Governance ایجاد نمایند.

در دیجی وایز به دلیل سوابق زیادی که در حوزه آموزش و مشاوره فناوری اطلاعات بر مبنای چارچوب های ITIL و COBIT وجود دارد، طیف وسیعی از دوره های حوزه تحول فناوری اطلاعات تعریف شده است که هم اکنون در دیجی وایز آکادمی در اختیار مخاطبان می باشند.

در حوزه IT Service Management، دیجی‌وایز آکادمی دوره‌های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته ITIL4 را با هدف آموزش مفاهیم به روشی کاربردی همراه با موردکاوی‌های مرتبط در صنایع مختلف ارائه می‌نماید. در قالب این دوره‌های آموزشی، دانش پژوهان با فرایندها، ابزارها، تکنیک‌ها و چارت سازمانی مناسب جهت مدیریت ابعاد مختلف خدمات فناوری‌اطلاعات در راستای خلق و توسعه ارزش کسب وکاری آشنا می‌شوند.

در حوزه IT Governance، دیجی‌وایز آکادمی دوره های آموزشی در سطوح مقدماتی و پیشرفته COBIT 2019 به دانش‌پژوهان ارائه می‌نماید. در دوره مقدماتی, تمرکز بر یادگیری مفاهیم کلیدی و اصول COBIT می‌باشد و در دوره پیشرفته، تکنیک‌ها و روش‌های طراحی و پیاده‌سازی نظام حاکمیت فناوری‌اطلاعات بر مبنای COBIT به روشی عملیاتی و موثر به دانش‌پژوهان آموزش داده می‌شود.