آغاز ثبت نام دوره آموزشی ITIL4 Practice Manager

آموزش‌های حوزه تحول کسب و کار Business Transformation

لطفاً منتظر بمانید، ویدیو در حال بارگذاری میباشد

دنیای امروز تحت تأثیر انقلاب صنعتی نسل ۴ و تحول دیجیتال، تغییرات شگرفی داشته است و مدل کسب و کار در صنایع مختلف به طور کامل تغییر کرده است. در عصر دیجیتال و با ورود تکنولوژی های ساختار شکن و نوظهور، تغییر و تحولات اساسی در کسب و کار، سازمان ها، بازار و صنایع مختلف به وجود آمده است.

در نتیجه می توان گفت که تحول دیجیتال پایه تحول کسب و کار در دنیای امروز است. در تحول کسب و کار، تمامی لایه های سازمان از منایع انسانی و ساختار سازمانی تا استراتژی و بازاریابی بر مبنای استراتژی های نوآورانه متحول می شوند تا سازمان در راستای چشم انداز مطلوبی که دارد، حرکت نماید.

در دیجی وایز آکادمی، دوره های متنوعی در حوزه تحول کسب و کار و همچنین صنایع خاص نظیر بانکداری تعریف شده است که به مخاطبان در بخش های مختلف سازمان کمک می کند تا با اصول، چارچوب ها و متدولوژی های تحول کسب و کار در عصر دیجیتال به خوبی آشنا شوند و از طریق مورد کاوی های مختلف داخلی و خارجی، بتوانند تجارب اجرای و موفق در این حوزه را در سازمان های ایرانی پیاده سازی نمایند.

همچنین دوره های بین المللی جدید نیز از طریق LSB که از شرکای بین المللی دیجی وایز آکادمی است، در اختیار دانش پژوهان قرار دارد تا علاوه بر آشنایی با تجارب بین المللی، بتوانند گواهینامه های معتبر بین المللی را نیز اخذ نمایند.