آغاز ثبت نام دوره آموزشی ITIL4 Practice Manager

آموزش‌های حوزه تحول چابک Agile Transformation

لطفاً منتظر بمانید، ویدیو در حال بارگذاری میباشد

سازمان‌ها همزمان با شروع عصر دیجیتال و افزایش میزان تغییرات در نیازمندی‌های مشتریان، به دنبال تحقق ارزش‌های مورد انتظار آن‌ها با بالاترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن می‌باشند. بدین منظور استفاده از مفاهیم و رویکردهای چابک به جهت ایجاد سازمانی انعطاف‌پذیر، تعاملی و قابل رشد امری کلیدی محسوب می‌گردد.

به‌کارگیری اصول و مفاهیم چابک این قابلیت را در سازمان‌ها و کسب و کارها ایجاد می‌نماید تا بتوانند ضمن ایجاد تحول در فرهنگ، رویکرد راهبری، تفکر ارائه محصول، فرایندهای سازمانی و ساختار تیم‌های خود؛ انتظارات و نیازمندی های مشتریان را به‌گونه‌ای چابک محقق نمایند.

در نتیجه آموختن مباحث علمی و تجربی در حوزه تحول چابک برای مدیران و متخصصان در صنایع مختلف، امری ضروری است تا بتوانند با استراتژی مناسبی در فضای جدید کسب و کار در عصر دیجیتال با رقبای نوآور و چابک روبرو شوند.

لذا در دیجی وایز آکادمی بر اساس دانش و تجارب کسب شده در پروژه های حوزه تحول چابک و مدیریت محصول و همچنین بهره مندی از مدرسان مجرب، دوره های آموزشی متنوع مطابق با چارچوب SAFe و متدلوژی های PRINCE2 ، Scrum و Agile طراحی شده اند که به سازمان ها و شرکت های فعال در صنایع مختلف کمک می کند تا با ذهنیت حرفه ای به مقوله تحول چابک در سازمان خود بپردازند و فراتر از کسب دانش و اطلاعات تخصصی در این حوزه، مهارت های کاربردی و تجارب اجرایی در حوزه تحول چابک را در عمل بیاموزند.