آغاز ثبت نام دوره آموزشی ITIL4 Practice Manager

آموزش‌های حوزه تحول دیجیتال Digital Transformation

لطفاً منتظر بمانید، ویدیو در حال بارگذاری میباشد

دنیای امروز تحت تأثیر انقلاب صنعتی نسل ۴ و تحول دیجیتال، تغییرات شگرفی داشته است و مدل کسب و کار در صنایع مختلف به طور کامل تغییر کرده است. در عصر دیجیتال و با ورود تکنولوژی های ساختار شکن و نوظهور، تغییر و تحولات اساسی در کسب و کار، سازمان ها، بازار و صنایع مختلف به وجود آمده است.

ورود شرکت های نوپا دارای نوآوری های دیجیتالی جدید در صنایع مختلف، موجب پدید آمدن اصطلاح تحول دیجیتال Digital Transformation شده است که بیانگر تحول در فرهنگ سازمانی، نگرش رهبران و مدیران و همچنین مهارت و قابلیت های نیروی انسانی سازمان مبتنی بر مدل های کسب و کار نوین و تکنولوژی های ساختار شکن دیجیتال می باشد.

در نتیجه آموختن مباحث علمی تجربی در حوزه تحول دیجیتال برای مدیران و متخصصان در صنایع مختلف، امری ضروری است تا بتوانند با استراتژی مناسبی در فضای جدید کسب و کار در عصر دیجیتال با رقبای نوآور و چابک روبرو شوند.

لذا در دیجی وایز آکادمی بر اساس دانش و تجارب کسب شده در پروژه های حوزه تحول دیجیتال و بهره مندی از مدرسان با تجربه، دوره های آموزشی متنوع در این حوزه طراحی شده اند که به سازمان ها و شرکت های فعال در صنایع مختلف کمک می کند تا با ذهنیت حرفه ای به مقوله تحول دیجیتال در سازمان خود بپردازند و فراتر از کسب دانش و اطلاعات تخصصی در این حوزه، مهارت های کاربردی و تجارب اجرایی در حوزه تحول دیجیتال را در عمل بیاموزند.